Rozšírte svoje podnikanie v oblasti vzdelávania a odbornej prípravy pomocou viacerých inštruktorov

Rozšírte svoje podnikanie v oblasti vzdelávania a odbornej prípravy pomocou viacerých inštruktorov

Vytvorenie e-learningovej webovej stránky so skvelým LMS a nádhernou témou je len špičkou ľadovca. Je to ako otvárať knižnicu a čakať, kým ľudia vstúpia. Skutočnou výzvou je zvýšenie počtu chodníkov.

Pokiaľ ide o online školenie, začíname sa obávať výberu správnej platformy na vytvorenie nášho perfektného webu pre e-learning. Potom sa obávame vytvárania prvotriedneho vzdelávacieho obsahu. Nastavili sme procesy na riadenie pokroku študentov, odpovedanie na ich otázky a okrem iného aj zvýšenie zapojenia. Často nám však uniká premýšľanie o tom, ako získať študentov na webe!

Vytváranie stránok a obsahu je dôležité. Ale upútať pozornosť potenciálnych študentov, dať im širokú škálu kurzov, z ktorých si môžu študenti zapísať, nie je také ľahké.

Pestovanie firmy si vyžaduje veľa práce. Poďme teda pochopiť príklad.

Prípadová štúdia: Tvorba webu a online školenie

LearnDash

John je vývojár WordPress, ktorý chce dobre využiť svoje skúsenosti a voľný čas. John chce začať ponúkať školenie o vývoji webových stránok WordPress online. Úžasný nápad! Berúc do úvahy odborníka na WordPress, že je, celkom zjavne ide o vytvorenie webovej stránky WordPress pre svoje online kurzy a za svoj výber LMS si vyberie LearnDash..

Vytvára videá zo svojich kurzov. Všetko je skvelé. Začína sa prihlasovať a ľudia sa veľmi zaujímajú o jeho kurz. To znamená, až kým sa počet študentov vyrovná. Študenti sa prihlasujú, ale zdá sa, že počet prihlásení nerastie, a vzhľadom na úsilie, ktoré musí vynaložiť na spravovanie existujúcich študentov a jeho obsah, sú jeho zisky na nízkej úrovni.

John musí rýchlo konať!

Cesta, ktorá sa najviac vydala.

Najviditeľnejším ďalším krokom pre akýkoľvek podnik, ktorý chce rásť, je marketing. John súhlasí. Ponoril sa hlboko do všetkých možných marketingových aktivít – blogovanie, marketing sociálnych médií, Facebook remarketing, platené reklamy, e-mailový marketing, affiliate marketing..

Niektoré prístupy fungujú, iné nie.

Uvedomuje si, že problém nie je o rozsahu marketingu, ale skôr o predmete samotnom.

Vzhľadom na to, že WordPress je tak populárnou témou, študenti už majú veľa možností. Existuje mnoho kurzov ponúkajúcich vývojové školenie WordPress a niektoré dokonca zadarmo. Trh kurzov WordPress je nasýtený a platené kampane pália dieru v Johnovom vrecku.

Čo môže John urobiť??

Cesta, ktorá je menšia.

Teraz si John uvedomuje, že musí svojim študentom ponúknuť niečo viac, aby ich zaujali a aby zvýšili počet prihlásených na kurz. Myslí si, že ponúka „kurzy s pridanou hodnotou“ pre študentov, ktorí sa venujú vývoju webových stránok WordPress.

Spolu s vývojom webových stránok uvažuje okrem iného aj o návrhu rozloženia a kurzoch SEO. Efektívne to poskytuje potenciálnym študentom širšiu škálu kurzov, z ktorých si môžu vybrať. A keďže tieto kurzy súvisia, študent, ktorý sa prihlásil na jeden kurz, považuje za užitočné aj ďalšie kurzy.

Výsledok?

Je to ešte lepšie, ako John dúfal. Kurzy mu dávajú viac študentov a nielen to, že sa zvyšuje aj počet prihlásení na vývoj webových stránok WordPress.

Ale John nie je odborník na návrh rozloženia alebo SEO. Ako bol John schopný to všetko zvládnuť? Ako vytvoril viac kurzov a väčšiu hodnotu pre svojich študentov?

Dostal pomoc od ostatných inštruktorov.

Malá pomoc prechádza dlhú cestu.

Všetci potrebujeme pomoc s rozvojom nášho podnikania a keď zlyhanie marketingu zvýši vašu ponuku, aby ste získali viac očí, vyzerá to ako logické riešenie. Ale rovnako ako John, nie sme odborníci na viac predmetov. Ako teda budujeme kurzy na rôzne témy?

Prichádzame k ostatným inštruktorom ako sme my, hľadáme publikum pre ich kurzy.

Efektívne spravujte webovú stránku LearnDash s viacerými inštruktormi

LearnDash je jednoduchý LMS, pretože je ľahko pochopiteľný a použiteľný. Štruktúra kurzu je celkom jednoduchá, takže môžete vytvárať kurzy bez problémov a zmätkov, a to aj v priebehu niekoľkých hodín.

Ako správca webovej stránky, je dôležité poznať backend WordPress a všeobecne WordPress. Nie je to ťažké a rýchle pravidlo, ale budete sa ho musieť nakoniec naučiť a používať. V backende WordPress je veľa dôležitých nastavení a funkcií, s ktorými musíte byť oboznámení, takže je vždy dobré začať s porozumením skôr ako neskôr. Akonáhle budete spokojní s WordPress, používanie LearnDash je hračka.

S webom s viacerými inštruktormi však na stránky pridáte viac ľudí. Vďaka tomu, ako je LearnDash v súčasnosti budovaný, budú títo ľudia potrebovať prístup k backendu, aby mohli vytvárať svoje kurzy. A ak nie sú oboznámení s backendom WordPress, potom to môže byť ohromujúce. Pre tých, ktorí sú oboznámení s WordPress, môžu správcovia čeliť odlišným problémom – zadný prístup môže narušiť bezpečnosť webových stránok..

V obidvoch prípadoch je problémom zložitosť backendu a zabezpečenie prístupu k viacerým cudzincom. A hľadá sa riešenie.

1. Použite doplnok pre správu s viacerými inštruktormi

Doplnok na vytvorenie predného kurzu

Najlepším postupom je použitie doplnku, ktorý vám umožní pridať na svoju webovú stránku viac inštruktorov a umožniť im vytvárať kurzy v programe LearnDash bez toho, aby im umožňovali prístup k backendu. A rovnako ako všetky veci WordPress, existuje aj doplnok, ktorý funguje na tento účel. Hľa, hľa, predné vytvorenie kurzu pre LearnDash!

Tvorba front-end kurzu umožňuje administrátorom LearnDash vytvárať na ich webe „autorov kurzu“. Ako už názov napovedá, títo autori kurzov môžu vytvárať kurzy iba od klientskeho rozhrania. Tu je niekoľko podrobností o tom, ako môže doplnok ako Front End Course Creation pomôcť tvorcom ako John.

2. Obmedzte prístup autorov kurzu

Prístup autorov kurzu LearnDash cez BuddyPress

Pomocou doplnku Front End Course Creation môžu správcovia obmedziť prístup na web pre inštruktorov alebo autorov kurzov iba na klientske rozhranie. Nemajú prístup k nastaveniam WordPress. Inštruktori môžu mať svoje vlastné profilové stránky BuddyPress s možnosťou vytvárať kurzy priamo odtiaľ. Je to také jednoduché!

3. Ponúknite rozhranie jednoduchého vytvorenia kurzu

Doplnok Front End Course Creation má rozhranie na tvorbu kurzov, ktoré sa veľmi ľahko používa a ponúka mnoho funkcií, ako napríklad jednoduché pridávanie nových kurzov, lekcií, tém, ukladanie konceptov, automatické publikovanie obsahu atď. Rýchlo a bez komplikovaných postupov. Johnov inštruktori môžu vytvoriť celú hierarchiu kurzov spolu s kvízmi na jednej obrazovke pomocou nástroja na vytváranie a ukladanie kurzov. Porazil sa s tým, že sa každý deň musí prechádzať viacerými možnosťami programu LearnDash! To všetko bez obáv z komplexnosti backendu WordPress. Je v poriadku, ak autori kurzu nie sú s WordPress vôbec oboznámení. Nie je zahrnutá žiadna krivka učenia; Tvorba kurzu je rovnako jednoduchá ako vyplnenie formulára.

4. Predávať kurzy s ľahkosťou

Ako administrátor webových stránok môže John predávať kurzy vytvorené hosťujúcimi autormi alebo kolegami-inštruktormi. Doplnok Front End Course Creation je kompatibilný aj s WooCommerce. To znamená, že John môže tieto kurzy pridať aj ako produkty WooCommerce, aby mali jeho študenti lepšie platobné možnosti. Ak je to potrebné, kurzy inštruktora môžu byť spojené a predané ako jeden produkt.

5. Sledujte provízie

Komisia pre udeľovanie cien LearnDash

Vďaka vytvoreniu front-end kurzu môže John spravovať aj provízie inštruktorov. Doplnok mu umožňuje nastaviť percento provízií pre platené kurzy jednotlivých autorov kurzov. Vždy, keď sa uskutoční nákup, program Front End Course Creation udržuje prehľad o províziách, ktoré každý inštruktor získa za kurz. Správa o províziách sa dá podľa potreby exportovať.

6. Vždy sa starajte!

Najlepšie na tom všetkom je, že Johnovi inštruktori nemajú žiadny backend prístup. To zaisťuje, že John má úplnú kontrolu. John sa môže rozhodnúť, či si ich bude publikovať pred vydaním nových autorov, alebo si môže zvoliť automatické publikovanie kurzov skúsených autorov. Ako správca LearnDash má John posledné slovo!

Rozlúčiť sa s myšlienkami

Pokiaľ ide o e-vzdelávanie (alebo akékoľvek podnikanie v tejto oblasti), vždy je vítaná pomoc – škálovanie vášho podnikania bez zníženia kvality.!
Mať extra pár rúk znamená, že môžete rozdeliť svoje zodpovednosti a zamerať sa na to, čo je dôležité. Všetko, čo potrebujete, je nejaká technologická pomoc, ktorá vás podporí!

V prípade majiteľov webových stránok, ako je napríklad John, môžu jednoduché pluginy zmeniť a uľahčiť správu. Doplnok pre viac inštruktorov dokazuje, že to, že web LearnDash obsahuje viac ako jedného inštruktora, neznamená, že údržba a správa sa musia skomplikovať alebo zdĺhavo. Existuje spôsob, ako sa postarať o všetko a je to len otázka nájdenia správneho doplnku pre bezproblémový rast vášho školiaceho podnikania!

Šťastné učenie! ��