Top 20 doplnkov WordPress pre obchodné weby 2020

Top 20 doplnkov WordPress pre obchodné weby 2017

Prečo potrebujete doplnky WordPress, ak je WordPress rovnako pôsobivá platforma, ako sa hovorí? To je skutočne veľká otázka. Nepotrebujete všetky doplnky WordPress, ale iba niekoľko z nich, aby sa web vašej firmy dostal na ďalšiu úroveň.

Ako systém na správu obsahu je WordPress veľmi pôsobivý. Stále však existuje veľa akcií, ktoré máme radi, v tisícoch bezplatných a prémiových doplnkov WordPress. A tam je hora, muž, ktorý má hladných vývojárov, keď hovoríme.

Po prvé, čo keby sme upustili od niekoľkých zábavných faktov, takže vedzte, že ste na skvelej jazde. Ak je to áno, čo počujem od chlapcov vzadu, koho mám nechať čakať? Vedel si?

  • Z 1 milióna najvýznamnejších webov je počet obchodných webov poháňaných programom WordPress päť krát počet stránok správ spravovaných WordPress.
  • Existuje nespočetné množstvo doplnkov WordPress pre zabezpečenie, SEO, členstvo, elektronický obchod, analýzy, zdieľanie v sociálnych sieťach a oveľa viac.
  • Dnes získate prskavý zoznam nie 10, ale 20 rockových hviezdnych doplnkov WordPress, vďaka ktorým môžete svoje podnikanie umiestniť z dobrého na skvelé ?! Stavte si, že ste to nevedeli, ale odbočujem.

Ak by to bolo možné, mohli by sme toto majstrovské dielo napísať spoločne – ty a ja. Toto je jeden z tých „otvorených“ príspevkov, ak mi to dovolíte. Čokoľvek alebo akýkoľvek doplnok WordPress, ktorý máte na mysli, je vhodný na konverzáciu tu. Ak však dokážeme spolu písať príspevky, zúčastňujte sa na sekcii komentárov ako vždy. Všetky názory vítané ��

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Váš SEO

Doplnky WordPress

Mali ste sa hádať, že začnem SEO. Chlapec, SEO alebo optimalizácia pre vyhľadávače, je niečo iné. Je to optimalizácia titulov, umiestňovanie kľúčových slov so zameraním, písanie popisov meta, čistenie webových adries, odosielanie súborov Sitemap a bla bla..

Váš SEO umiestňuje všetky tieto akcie priamo pod váš príspevok editora. Doplnok tiež meria čitateľnosť vášho obsahu. Pozrite sa, že váš obsah musí byť chutný pre štvrtého porovnávača – čo je podľa môjho názoru dobré pre udržanie používateľa. Povedzte nie žargónu a snažte sa hovoriť so svojimi čitateľmi.

Toto je nevyhnutný doplnok WordPress pre každú obchodnú stránku. A ak ste profesionál WordPress, vaša vyrovnávacia pamäť pluginov WordPress nie je nikdy úplná bez vášho SEO. S funkciami tak ohnivými ako čierny prach v starej Číne, váš SEO funguje tak, ako je inzerované.

Počujete tie starodávne čínske flauty v hlave? Nie? Poďme ďalej. Naozaj, všetko, čo potrebujete pre svoje SEO účely, je Yoast SEO. Viac informácií o používaní doplnku nájdete v našom podrobnom sprievodcovi SEO.

Ach, aby som nezabudol, má profesionálnu verziu, ktorá ti ušetrí 150 rokov. Robím si srandu z rokov, ale SEO je naozaj dobré. Počkajte, znie to tak odporne? Existuje mnoho ďalších doplnkov SEO WordPress, takže môžete v podstate voľne vyzerať. Na konci dňa je váš SEO Chuck Norris doplnkov SEO.

Btw, vedeli ste Chuck Norris vie plávať vodopád? haha.

Stiahnite si SEO zadarmo   Získajte Yoast SEO Premium

Symple Shortcodes

Doplnky WordPress

Ak chcete na svoje stránky pridať prvky, ale nemáte čas sa učiť kód, budete milovať kódy Symple Shortcodes. Ručne vytvorený práve tu, Symple Shortcodes vkladá do vašich rúk veľa možností rozšíriteľnosti. Čo to znamená?

Mapu Google môžete pripevniť napríklad kdekoľvek na svojom webe. Okrem toho môžete kdekoľvek umiestniť posudky, rozdeľovače, stĺpce a oveľa viac.

Môžete vytvárať akordeóny, popisky, tlačidlá, zvýraznenia a sociálne ikony pomocou niekoľkých kliknutí. Osobne je tento doplnok WordPress na všetkých webových stránkach a krátke kódy sa zvyčajne hodia mnohokrát. Uľahčuje vám život.

Je to bezplatný doplnok WordPress, ktorý je čistý a veľmi ľahko použiteľný. Najlepší scenár je, že ho používate na nabíjanie svojich stránok, príspevkov a všetkých ostatných oblastí svojho webu. S toľkými funkciami zabudovanými do zdanlivo ľahkého dizajnu mávam jednu libru mäsa, ktorú sa nikdy nebudete nudiť.

Aká je stávka?! Ja viem, ja viem … všetci sme sa niekedy obťažovali, takže ak ste osoba, ktorá vyskúšala a milovala doplnok v strede tejto diskusie. Symple Shortcodes je čisto génius a vôbec nie som nijako zaujatý.

Stiahnite si zadarmo Symple Shortcodes

Celková medzipamäť W3

Doplnky WordPress

Ak zakrývate zakaždým, keď vidíte alebo počujete slovo „vyrovnávacia pamäť“, vitajte, nie ste sami. Táto firma zameraná na ukladanie do vyrovnávacej pamäte je pre mnohých ľudí mätúca, preto sme usporiadali celý príspevok na túto tému. Zostane to o pár dní, takže buďte na pozore.

Čo je to totálna medzipamäť W3 a prečo je dôležitá pre vaše podnikanie? Caching technicky ukladá kúsky webovej stránky do zariadenia používateľa. Môže to tiež zahŕňať sieť na doručovanie obsahu, ako aj konverziu ťažkých a dynamických súborov PHP na ľahké súbory HTML.

Či už viete, čo to znamená alebo nie, Cachovanie slúži iba na zvýšenie rýchlosti načítania stránky. V tejto dobe a dobe si nemôžete dovoliť mať web, ktorý trvá večnosť, kým sa načíta. Používatelia sa jednoducho odrazia a budete mať zlý vkus v ústach. Google vás tiež pošle na zabudnutie.

To je dôvod, prečo potrebujete W3 Total Cache, plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte od bohov. Nakonfigurujte to správne a okamžite budete mať rýchlejší web. Nakonfigurujte to zle a ste na temnej strane bojujúcich s démonmi a tak. Anyhu, W3 Total Cache je miláčik, s ktorým môžete pracovať, a jeden z najjednoduchších doplnkov WordPress, ktoré nájdete.

Funkcie v tejto veci vás privedú k úžasu. Aby ste ochutnali vašu chuť k jedlu, získate šikovné funkcie ako napr AMP (Accelerated Mobile Pages) podpora, podpora SSL, kompatibilita so zdieľaným hostingom, minifikácia zdrojov atď.

Stiahnite si zadarmo W3 Total Cache

jetpack

Doplnky WordPress

V kruhoch WordPress je o tomto doplnku veľa vibrácií. Je tu frakcia WordPressers, ktorí prisahajú na Jetpack, a ďalších, ktorí tvrdia, že Jetpack nie je nič iné ako nafúknutie funkcií, ktoré je zlé pre vaše rýchlosti.

Potom sme tu. Cítime, že Jetpack je veľkorysý doplnok, ktorý si zaslúži pochvalu a väčšie uznanie. Vidíte, nemusíte aktivovať všetky moduly. Pamätajte, že každý aktivovaný modul sa dodáva s kódom – kódom, ktorý sa pridá na vaše stránky vždy, keď sa stránka načíta. Navyše, ak máte skvelý hosting, nemusíte sa obávať.

V prvom rade nie je lepšie aktivovať iba funkcie, ktoré potrebujete? Narazil som na mnoho doplnkov WordPress, ale iba len málo z nich môže konkurovať Jetpacku pokiaľ ide o vlastnosti a celkový dizajnový koncept. Je to vynikajúci nástroj na doplnenie firemného webu spôsobom, aký ste si nikdy nepredstavovali.

Či už ide o sociálne zdieľanie, zverejňovanie príspevkov, obrázkové karusely, súvisiace widgety obsahu, štatistiky stránok, ochranu hrubou silou, komentáre a ešte oveľa viac, Jetpack má všetko. Je to šikovný malý doplnok, ktorý poskytuje. Základný plán je zadarmo navždy, ale existuje veľa prémiových možností, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.

Stiahnite si zadarmo Jetpack   Získajte Jetpack Premium

Akismet

Doplnky WordPress

Akismet spoločnosti Jetpack je, podľa všeobecného názoru, konečný vrah proti spamu. Ale len preto, že je to populárny názor, znamená to, že je to pravda? No, viac ako 3 milióny aktívnych inštalácií na WordPress.org je pozoruhodný východiskový bod?

Akismet zachytáva komentáre spamu skôr, ako sa zobrazia na vašom webe a spôsobí zmätok. Komentáre môžete moderovať kedykoľvek. Tento doplnok WordPress ponúka nástroje, ktoré potrebujete na kategorické riešenie spamu s komentármi.

V týchto dňoch sa spoločnosť Akismet dodáva so WordPress s vlastným hosťovaním, takže stačí len aktivovať kľúč API. Postup je pomerne jednoduchý, že sa s ním nestretnete. Najlepšie na tom je, to je všetko, čo musíte urobiť na zachytenie a zastavenie spamových komentárov na vašom webe.

Základný plán je navždy zadarmo (je vhodný pre malé / osobné blogy), ale Automattic ponúka niekoľko prémiových príchutí za mesačný poplatok. Cenová dostupnosť závisí od vašich obchodných potrieb, osobných preferencií a samozrejme rozpočtu.

Stiahnite si Akismet zadarmo   Získajte Akismet Premium

Obchodný adresár Plugin

Doplnky WordPress

Tu je riešenie:

Adresáre sa v online priestore dobre daria. Spomínate si na pár vecí, ktoré sme povedali o SEO pred niekoľkými sekundami? Áno, stavím sa, že sme hovorili o vašom SEO. Mám záujem o presnú vetu „Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja“. Začiatočníci netuší, čo je SEO.

Vidíte, v okamih, keď som to napísal, okamžite som mal nápad. Ide o niečo také: Aké pekné by bolo mať adresár SEO pre študentov, ktorí sa zaujímajú o SEO? Ľudia mohli uviesť všetky druhy vecí súvisiacich so SEO. Možno by načítalo milióny zobrazení stránky, pretože SEO je jedným z najvyhľadávanejších kľúčových slov.

Dáva to zmysel? Ak ste však hľadali doplnok adresára, ktorý revolucionizuje vašu firmu so záznamom, je potrebné zachovať doplnok Business Directory. V každom prípade je to zadarmo a prichádza s pôsobivým zoznamom funkcií. Na jednom riadku vás tieto funkcie privedú k šialenstvu.

Stiahnite si obchodný adresár zadarmo   Získajte obchodný adresár Premium

Bezpečnosť Sucuri

Doplnky WordPress

Zabezpečenie WordPress je celkom klzké zviera. Len keď si myslíte, že máte všetko pod kontrolou, hacker vás uzurpuje do bodu šialenstva. Ale nemôžete plakať, nie, nemôžete. Potrebujete iba špičkové bezpečnostné riešenie WordPress, ako je Sucuri.

Doplnok Sucuri Security vám poskytuje úplnú kontrolu nad bezpečnosťou vašej webovej stránky WordPress. Inými slovami, ide o balík zabezpečenia, ktorý má posilniť vaše súčasné úsilie v oblasti bezpečnosti. Po vybalení je doplnok Sucuri Security dodávaný s niekoľkými šikovnými funkciami.

Hovoríme o monitorovaní integrity súborov, protokolovaní bezpečnostných aktivít, vzdialenom skenovaní škodlivého softvéru, bezpečnostných krokoch po hacknutí, monitorovaní čiernej listiny, účinnom zabezpečení a bezpečnostných oznámeniach. Toto je jeden z bezpečnostných doplnkov WordPress, ktorý skutočne funguje.

Je to pravdepodobne preto, že doplnok bol vyvinutý rovnakými ľuďmi, ktorí nám priniesli jedno z najlepších riešení zabezpečenia webu. Spájajte tento doplnok a ďalšie funkcie v Sucuri Premium, ako je napríklad webový firewall CloudProxy, a máte impozantné bezpečnostné riešenie, aby ste v noci mohli lepšie spať..

Stiahnite si zadarmo Sucuri   Získajte Sucuri Premium

Kontaktný formulár 7

Doplnky WordPress

Pravdepodobne najlepší tvorca formulárov, s ktorým som sa stretol, kontaktný formulár 7 vám ponúka veľa energie, pokiaľ ide o vytváranie a integráciu kontaktných formulárov na vašom webe. Tento doplnok šetrí život, pretože môžem vytvárať kontaktné formuláre a umiestňovať ich kamkoľvek na moju stránku v rekordnom čase.

Tento doplnok WordPress vám priniesol Takayuki Miyoshi a je vynikajúci pri spravovaní viacerých kontaktných formulárov. To a vy môžete ľahko prispôsobiť svoje formuláre a obsah pošty pomocou jednoduchého označenia. povedal som jednoduché označovanie. Akonáhle sa dostanete na kĺb vecí, kontaktný formulár 7 sa stane jedným z vašich obľúbených doplnkov WordPress.

Medzi ďalšie funkcie patrí odosielanie pomocou technológie AJAX, filtrovanie spamu Akismet, CAPTCHA, funkčnosť krátkych kódov a mnoho ďalšieho. Plus niekoľko nastavení, aby ste zaistili, že budete dostávať všetky príspevky zo svojich stránok. Kontaktný formulár 7 sa ľahko inštaluje a používa. Ako hovorí, má viac ako 3 milióny aktívnych inštalácií.

Stiahnite si kontaktný formulár 7 zadarmo

Ďalší súvisiaci príspevok (YARPP)

Doplnky WordPress

Čitatelia ľahšie nájdu viac svojho úžasného obsahu, čo pre vaše stránky WordPress môže znamenať iba skvelé veci. Pre začiatočníkov platí, že čím viac obsahu nájdu, tým dlhšie zostanú na vašom webe, čo je skvelé pre zapojenie používateľov, prevádzku a prípadne aj pre konverzie..

Ďalšie súvisiace príspevky Príspevok vám ponúka množstvo funkcií, ktoré zaisťujú ľahké odhalenie vášho obsahu. Na začiatok máte pre svoje súvisiace príspevky viacero zobrazovacích polôh. Predvolená poloha je, samozrejme, pod vaším obsahom, ale môžete pridať súvisiace príspevky kdekoľvek inde vrátane vnútorných oblastí miniaplikácií a súborov šablón..

Okrem toho sa tento doplnok WordPress dodáva s jedinečným templingovým systémom, ktorý vám umožní prispôsobiť spôsob, akým čitatelia uvidia výsledky. Ďalej môžete vo svojich príspevkoch, stránkach, vlastných typoch príspevkov a dokonca aj informačných kanáloch zobraziť súvisiace príspevky. A vďaka všestrannému algoritmu zhromažďuje doplnok súvisiaci obsah z vašich stránok.

Stiahnite si zadarmo YARPP

MonsterInsights

Doplnky WordPress

Sledovanie vašej prevádzky je nevyhnutnosťou pre každého vlastníka firmy. Na základe informácií získaných z analýzy návštevnosti môžete upraviť svoje stránky a marketingovú stratégiu tak, aby dosahovali maximálny účinok. Analýza dopravy navyše predstavuje obrovskú súčasť porozumenia cieľového publika.

MonsterInsights je vynikajúci nástroj na analýzu premávky. A ich doplnok je najobľúbenejší doplnok Google Analytics pre WordPress, čo s viac ako miliónom aktívnych inštalácií! Vďaka tomuto doplnku bude integrácia služby Google Analytics s vašou stránkou WordPress hračkou.

V priebehu niekoľkých minút môžete povedať, ako návštevníci nájdu váš web, takže sa môžete sústrediť na veci, ktoré ich neustále vracajú. V priebehu niekoľkých kliknutí môžete nastaviť MonsterInsights a prezerať svoje prehľady Google Analytics priamo na hlavnom paneli WordPress. To je milé, správne?

Tento nástroj je veľmi vhodný pre začiatočníkov vďaka vynikajúcemu sledovaniu, nastaveniam a pracovným postupom, ktoré spoločnosti MonsterInsights získali meno po celom svete. Medzi ďalšie významné funkcie patrí okrem iného analýza elektronického obchodu, sledovanie reklám, štatistiky v reálnom čase, sledovanie sťahovania súborov, sledovanie odkazov a sledovanie vlastných dimenzií..

Stiahnite si zadarmo MonsterInsights   Získajte MonsterInsights Premium

WP Smush

Doplnky WordPress

Len aby sme získali impulz, začnime jedinečným doplnkom WordPress, ktorý sľubuje desaťkrát zvýšiť rýchlosť vašej firmy. Dámy a páni, pozdravte Smusha za skvelý tím WPMU Dev.

Vedeli ste, že veľké obrázkové súbory môžu byť dôvodom, prečo sa načítanie vašich webových stránok vyžaduje navždy? Zo všetkého, čo spomaľuje váš web, sú obrázky najznámejšie. Je to skutočne smutné, pretože väčšina začiatočníkov nerozumie, že veľkosť súboru s obrázkami má obrovskú koreláciu s rýchlosťou webových stránok.

Čím väčší je obrázok, tým dlhšie trvá načítanie na vašom webe. Vstúpi do hry Smush a môžete sa rozlúčiť s dňami pomalých webových stránok a vysokých mier odchodov. Vďaka tomuto doplnku môžete meniť veľkosť, komprimovať a optimalizovať všetky svoje obrázky jediným kliknutím.

Program Smush skenuje nové a existujúce obrázky na vašom webe pomocou super-serverov WPMU, čo znamená, že zaťaženie sa stiahne z vášho servera. Okrem toho tento doplnok vyreže všetky nepotrebné údaje, skomprimuje a upraví vaše obrázky a uloží ich do knižnice médií.

Smush ďalej optimalizuje všetky obrázky na vašom webe. Patria sem obrázky pridané medzi inými témami a doplnkami. Robí to, aj keď máte viacmiestnu inštaláciu WordPress. Naozaj je toho veľa o písaní tohto doplnku, že potrebujeme úplnú kontrolu, ktorá pokryje všetko.

Stiahnite si zadarmo Smush   Získajte WP Smush Premium

Galéria Envira

Doplnky WordPress

Aj keď nepotrebujete doplnky WordPress na rozbitie obrázkových galérií v programe WordPress, doplnok galérie, ako je Galéria Envira, vaše galérie doplní, čo vám umožní dodávať s obrázkami oveľa viac..

V predchádzajúcom príspevku sme načrtli, ako vytvoriť úžasné galérie WordPress, ale zamerali sme sa iba na zabudovanú funkciu galérie, ktorá vytvára základné galérie. Ak potrebujete ísť so snímkami o ďalšie míle a páčiť, potrebujete aplikáciu Gallery by Envira. Prečo? Pýtaš sa.

Pre začiatočníkov vám tento doplnok prináša Syed Balkhi, ktorý z WPBeginner. Syed je známe v kruhoch WordPress. Syed je populárny pre mnoho špičkových produktov, medzi inými MonsterInsights..

Pokiaľ ide o funkcie, program Gallery by Envira je stopercentne citlivý a dodáva sa s tvorcom galérie drag-and-drop, s ktorým môžete pracovať, integráciou sociálnych médií, podporou WooCommerce, video galériami, vodoznakom, korekciou obrazu a úžasnými vopred pripravenými šablónami. len spomenúť pár.

Stiahnite si galériu od Enviry   Získajte galériu od spoločnosti Envira Premium

WooCommerce

Doplnky WordPress

Ak prevádzkujete web elektronického obchodu využívajúci WordPress, pravdepodobne používate WooCommerce. To alebo možno ste našli spôsob, ako prepojiť svoj internetový obchod so službou Shopify. Celkovo vzaté, WooCommerce dáva súťaži dobré peniaze za svoje peniaze.

Do piatich minút by ste mohli mať plne funkčný web elektronického obchodu. Áno, WooCommerce je to sakramentsky dobré. A môžete predávať, čo si prajete, spracovať objednávky a sledovať zásoby ako šéf.

WooCommerce je skutočne elektronický obchod WordPress v krabici. Medzi pozoruhodné funkcie patrí viac platobných brán, bezplatná téma Storefront, ľahko použiteľný informačný panel, množstvo možností na správu vášho internetového obchodu a množstvo bezplatných a prémiových doplnkov, ktoré vás očaria..

Priniesol vám Automattic (áno, spoločnosť za WordPress.com, Akismet, Jetpack atď.), S viac ako 3 miliónmi aktívnych inštalácií a vynikajúcim hodnotením 4,5 / 5,0, WooCommerce je jediný doplnok elektronického obchodu, aký budete kedy potrebovať.

Berte však na vedomie, že prémiové doplnky môžu stáť bohatstvo, takže choďte iba s funkciami, ktoré potrebujete. Stále musíte otestovať kamaráta WooCommerce.

Od svojho vzniku je WooCommerce našou aplikáciou pre elektronický obchod. Zistili sme určité pohodlie v tom, že naši konkurenti používajú iné „vozíky“. Rozšírenia a doplnky sú trochu mätúce a môžu byť drahé. – Brent

Stiahnite si zadarmo WooCommerce

Beaver Builder

Doplnky WordPress

Dizajn vašej firemnej webovej stránky má zásadný vplyv na vaše konverzie a predaj. Pred chvíľou som na svojej webovej stránke portfólia zmenil niekoľko dizajnérskych prvkov a verte mi, otázky sa okamžite strojnásobili a bol som šokovaný. Šokovaný som nechal veľa peňazí na stole.

Možno vás váš návrh ukradne. Aké zmeny v dizajne ste skutočne urobili? Vylúčil som ťažký posúvač, ktorý spomaľoval môj web, a použil niekoľko funkcií nájdených v doplnku Symple Shortcodes, ktorý sme spomenuli vyššie. Do svojich súborov šablón som vložil aj nejaký kód PHP pre niečo iné.

Čo to sakra má spoločné s tebou alebo dokonca s Beaver Builderom?

No, podarilo sa mi urobiť zmeny v PHP kóde, pretože viem, čo je začiatočná značka. Môžeme o vás povedať to isté? Čo robiť, ak potrebujete zmeniť vzhľad svojej stránky bez úpravy kódu alebo prepínania témy WordPress?

Vyberiete Beaver Builder, výkonný tvorca stránok s drag and drop, ktorý vám pomôže vytvoriť rozloženie z tohto sveta. Áno, je kompatibilný s akýmkoľvek motívom a navyše môžete použiť vopred pripravené šablóny, ktoré vám ušetria veľa času.

Stiahnite si zadarmo Beaver Builder   Získajte Beaver Builder Premium

CSS Hero

Doplnky WordPress

Keď sme sa dotýkali dizajnu, porozprávajme sa o CSS Hero, prémiovom doplnku WordPress, ktorý vám ušetrí veľa času, pokiaľ ide o prispôsobenie vašej témy WordPress.. počúvajte: Témy WordPress závisia od CSS z hľadiska vizuálneho vzhľadu vašich webových stránok … ale nepoznáte CSS hombre.

Ak by ste chceli zmeniť veľkosť textu, farieb, okrajov a podobných vecí, musíte sa naučiť CSS, čo musíme pripustiť, že pre priemerného vlastníka firmy je to časovo náročné. Čo namiesto toho robiť? Ak chcete zmeniť vzhľad svojej firemnej stránky bez toho, aby ste napísali riadok kódu, musíte si z CSS Hero urobiť svojho priateľa.

Tento doplnok WordPress je dodávaný s úžasnými funkciami, ako sú napríklad 900 a viac písiem Google, špičkový správca farieb, špeciálne efekty, pripravené štýly a vzhľady motívov. Môžete dokonca exportovať svoje štýly na inú platformu, pretože títo ľudia sú úžasní ��

Ak ste niekedy boli jedným z tých ľudí, ktorí sa obávajú, že nepoznáte dosť CSS, aby stránka vyzerala tak, ako chcete, môžete prestať zdôrazniť hneď teraz. – Chris Lema

Získajte CSS Hero

Ľahké tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach

Doplnky WordPress

Jedným z najpredávanejších sociálnych doplnkov WordPress je tlačidlo Easy Social Share Buttons viac než len doplnok na zdieľanie v sociálnej sieti. Zámerom je posunúť vašu terénnu misiu na úplne novú úroveň s funkciami odtiaľto až po Timbuktu.

Ľahké tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach Doplnky WordPress sú najlepšie známe pre úžasné funkcie, ako je podpora 50+ sociálnych sietí, krásne šablóny, početné animácie tlačidiel a ikon, sociálne pulty, viac ako 27 pozícií na displeji, podpora pre WhatsApp + ďalšie mobilné aplikácie, zdieľanie médií a akcie zdieľané medzi ostatnými.

Okrem toho (a milión a jedna ďalšia úžasná funkcia) sú tlačidlá Easy Social Share Buttons prispôsobené pre mobilné zariadenia a sú vybavené vynikajúcou podporou. potom prichádza s lákavými formulármi optin, pomocou ktorých môžete pestovať svoje sociálne médiá aj zoznam adries pomocou jediného doplnku. Zabíjanie dvoch vtákov s rovnakou kamennou vecou.

Musíte vidieť rozsiahly zoznam funkcií pre seba. Ak ste tu niečo ako mnohí z nás, tento doplnok vás iste odstrčí z vašich nôh. V čase písania tohto doplnku ovláda viac ako 80 000 webových stránok, má pôsobivé hodnotenie 4,66 / 5,00 a stojí iba 19 dolárov.

Získajte ľahké sociálne podiely

WP-Členovia

Doplnky WordPress

Nech ste kdekoľvek online, musíte nájsť aspoň jeden web pomocou modelu členstva. Znamená to len, že potrebný obsah je zamknutý za registračným formulárom alebo za mzdou. Ako však vlastníci firiem dokážu vybudovať členské weby na WordPress?

Vytváranie zákazníckych webových stránok od začiatku je šialene nákladné a časovo náročné, a to najmä vtedy, keď existuje nespočetné množstvo doplnkov WordPress, ktoré dokážu vykonať všetku špinavú prácu za zlomok ceny. Ušetrite tiež veľa času.

Jedným z takýchto doplnkov sú členovia WP od Chad Butler, vôbec prvý členský doplnok pre WordPress. Nastavenie tohto doplnku je pomerne jednoduché, ale je výkonné a univerzálne. Medzi funkcie patrí možnosť blokovania prístupu k príspevkom a stránkam, prihlasovacej miniaplikácie bočného panela, krátkych kódov, vlastných polí na registráciu a užívateľských profilov, oznámení o registrácii používateľov a stoviek možností rozšíriteľnosti..

Ak chcete vytvoriť alebo omladiť členskú stránku, je váš doplnok WP-Members rozhodujúci.

Stiahnite si členov WP zadarmo

Registrácia Magic

RegistrationMagic Vlastné registračné formuláre - doplnky WordPress

Keď hovoríme o weboch členstva, pozrime sa na Registration Magic, špeciálny druh doplnku, ktorý vám pomôže posunúť registráciu používateľov na vašich stránkach na úplne novú úroveň. Tento zlý chlapec, ktorý je najlepším hráčom v oblasti registrácie doplnkov WordPress, prispieva priamo k vášmu predaju a môžete ho vziať do banky.

Registračné kúzlo ponúka viac funkcií, ako kedykoľvek budete potrebovať, a ponúka vám úplnú kontrolu nad všetkými spôsobmi registrácie. Pre začiatočníkov môžete vytvoriť ľubovoľný počet formulárov pre rôzne scenáre. Každý formulár môže mať svoje vlastné preddefinované polia, čo znamená, že obloha je limitom, pokiaľ ide o stavebné formy.

Do svojich formulárov môžete pridať platobné brány jediným kliknutím a pomocou intuitívneho ovládacieho panela môžete sledovať všetky odoslané formuláre a aktivity. Medzi ďalšie funkcie patrí plnohodnotný správca formulárov, prílohy k súborom, rôzne štýly, Google reCAPTCHA, e-mailové upozornenia a viac 3rd integrácia strany medzi ostatnými.

Registrácia Magic prináša veľa na stôl ako vlastný doplnok na registráciu používateľov. Podľa autorov tento doplnok „… je chýbajúcim systémom registrácie používateľov pre WordPress a účinným doplnkom akéhokoľvek arzenálu správcu WordPress.“

Užívatelia tiež hovoria o službe Magic Magic skvelé veci. Tu je jeden z mnohých:

Som skutočne nováčik pre tvorbu webových stránok. Predtým som vybudoval 3 jednoduché stránky, ale teraz sa zaoberám budovaním veľmi komplexného webu pre jednu z mojich spoločností. Potreboval som mocný nástroj pre rôzne úrovne členov, niektorí zadarmo, niektorí platili, niektorí jednoducho predplatitelia informačných bulletinov a bál som sa, že sa dostávam nad hlavu, až kým som neobjavil REGISTRÁCIU MAGIC !! Je to naozaj kúzlo. Jednoduché použitie, ľahko pochopiteľné. Nevyžadujú sa žiadne programovacie zručnosti. Stačí zadať, čo chcete, a to všetko za vás! Presne to, čo som potreboval, robí viac, ako som kedy sníval! Som nadšený! Webmasterwrp

Bezplatná verzia obsahuje asi 80 úžasných funkcií, ale existuje prémiová verzia s viac ako 120 funkciami, takže yay!

Stiahnite si registráciu Magic Free   Získajte registráciu Magic Premium

Zálohovanie blogVault

Blogvault - Kompletná služba zálohovania WordPress

Vo svojom čase som vyskúšal niekoľko záložných služieb a blogVault ukradol deň jednoducho preto, že je neuveriteľne ľahké ho nastaviť a používať. V žiadnom momente nebudete vytvárať úplné zálohy mimo web, ktoré sa hodia, ak by sa niečo pokazilo.

A veci sa neustále zlomia online, či už je to vaša vina alebo nie. Pri denných prírastkových zálohách spíte správne, pretože viete, že váš obsah, a teda aj podnikanie, je v bezpečí. Za malú cenu 9 dolárov mesačne, blogVault porazil mnoho ďalších záložných riešení desať až dve, ako napríklad Bayern vs Arsenal..

Dostupné funkcie zahŕňajú denné zálohovanie súborov a databáz WordPress, zálohovanie do Dropboxu, 30-dňovú históriu zálohovania, obnovenie zálohovania jedným kliknutím, bezplatný plán s týždennými zálohami, bezproblémovú migráciu stránok, spravované zálohovanie mimo lokality, špičkové zabezpečenie a pracovné oblasti okrem iného.

IMHO, toto je ideálne riešenie pre zálohovanie, ak máte obrovské webové stránky siahajúce do 10-tich GB. Prehľady jedného používateľa:

Vyskúšal som niekoľko ďalších bezplatných doplnkov, ktoré boli príliš prchavé na použitie alebo boli neuveriteľne pomalé na vytvorenie zálohy. Dnes som nainštaloval blogVault a vytvoril som zálohu celého môjho webu – 4,5 GB – približne za 45 minút. Denne aktualizuje zálohu a ponúka celý rad ďalších služieb vrátane migrácie na iný server. Na 9 dolárov mesačne si myslím, že to stojí za pokoj. Moja webová stránka je pre moje podnikanie nevyhnutná. – trevormwilson

Stiahnite si blogVault zadarmo   Získajte blogVault

Ninja vyskakovacie okná pre WordPress

Ninja vyskakovacie okná

Guru pre internetový marketing hovorí, že peniaze sú na zozname, takže je škoda, že sme sa nezaoberali jedným doplnkom WordPress, ktorý zjednodušuje predplatné používateľom o 700%. Nuž, ukážeme vám na Ninja Popups pre WordPress, najpredávanejší vyskakovací doplnok s viac ako 26 000 predajmi v čase písania.

Čo odlišuje Ninja Popups od podobných doplnkov WordPress? Som rád, že ste sa pýtali. Za malú cenu 25 dolárov za dolárov získate drag-and-drop popup builder, 65+ krásnych automaticky otváraných okien, sociálnu skrinku pre obmedzený obsah, integráciu s hlavnými sociálnymi sieťami a 30+ e-mailových marketingových platforiem, úmysel ukončiť a ešte oveľa viac.

Ninja vyskakovacie okná pre WordPress sú plne citlivé, čo znamená, že vaše formuláre optin budú vyzerať úžasne a fungujú mimoriadne dobre na viacerých zariadeniach. Tento doplnok je podľa arscode, elitného autora v CodeCanyon a má pôsobivé hodnotenie kupujúcich 4,41 / 5,00. Toto je bezpochyby jediný doplnok, ktorý kedy potrebujete pre všetky vaše vyskakovacie potreby.

Získajte kontextové okná Ninja pre WordPress

Nulové BS CRM

Nulové BS CRM

Zero BS CRM je plugin pre riadenie vzťahov so zákazníkmi, ktorý beží na redakčnom systéme WordPress. Poskytuje vám všetko, čo potrebujete na začatie riadenia vzťahov so zákazníkmi. Majte všetko na jednom mieste (záznamy o zákazníkoch) a fakturujte svojim zákazníkom a inkasujte platby (logovanie ako transakcie).

S Freelancer Bundler alebo Small Business Bundle získate prístup k výkonným rozšíreniam za malý ročný poplatok. Ročná obnova je voliteľná a má pokrývať prebiehajúcu podporu a aktualizácie.

Začnite preberať kontrolu nad svojimi obchodnými operáciami a rozširujte svoje podnikanie pomocou CRM na sledovanie svojich cenných potenciálnych zákazníkov a zákazníkov. Predajte im to, čo chcú, keď to najviac chcú, keď sa dozviete zo svojich existujúcich interakcií so zákazníkmi.

Stiahnite si zadarmo Zero BS CRM

Záverečné poznámky

Doplnky WordPress vám môžu pomôcť pri dobíjaní webových stránok vašej firmy bez toho, aby ste sa učili kód alebo rozbili banku. V každom prípade stačí vybrať doplnky WordPress, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie, a dávať pozor na prípadné ďalšie prémiové addony, ktoré by mohli stáť majetok.

Doplnky WordPress v tomto zozname musia mať začiatočníci, ako aj etablovaní používatelia WordPress. To však neznamená, že musíte všetky nainštalovať na svoju stránku WordPress. Nie, len si pár vyber a choď odtiaľ.

Ktoré sú vaše obľúbené doplnky WordPress?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me