Viac ako 20 doplnkov WordPress pre vytváranie drag and drop stránok

Najlepšie moduly plug-in pre tvorbu drag and drop stránok

Ako sa platformy na budovanie webu vyvíjajú tak, aby zahŕňali tých, ktorí sa nemusia nevyhnutne dobre oboznámiť so svetom kódov, tvorcovia drag and drop stránky vedú cestu tým, že umožňujú ľuďom zabudnúť na to, že sa musia pozerať na nudný textový editor WordPress, aby mohli vytvárať webové stránky. ožiť.

Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou splní dve úlohy:

 1. umožňuje vám skutočne vidieť, čo vytvárate, keď ho vytvárate, a
 2. skracuje čas potrebný na vytvorenie webovej stránky.

Zmierte sa s tým: pretiahnutie komponentov je vždy rýchlejšie a nemusíte prepínať zo zadného konca na predný koniec svojho webu, aby ste videli výsledky.

Drag and drop editory sú úžasné pre začiatočníkov a odborníkov, ktorí chcú zrýchliť svoju produkciu. Pozrime sa na najlepší plug-in modul WordPress pre tvorbu stránok, z ktorého si môžete vybrať. (Ak sa cítite trochu nervózni z celej témy, môžete si tiež pozrieť nášho sprievodcu, ktorý vám umožní presúvať stránky pomocou myši.)

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. WPBakery Page Builder (46 dolárov alebo Zadarmo s celkom)

Editor frontendu Visual Composer

Info & DownloadView The Demo

Doplnok WPBakery Page Builder je jedným z najpredávanejších doplnkov drag and drop na trhu. A z dobrého dôvodu je to celkom super prémiový doplnok. Je to také skvelé, že sme to zahrnuli (zadarmo) v našej najpredávanejšej téme spolu. Pomocou vizuálneho nástroja na tvorbu vizuálnych stránok WPBakery si môžete vybrať, či chcete svoj web navrhnúť na prednej alebo zadnej strane. Funguje to tiež s akoukoľvek témou, ktorú si vyberiete na inštaláciu na svoju stránku WordPress, a prvky obsahu nad 40+, ktoré doplnok obsahuje, sú pripravené na použitie hneď po vybalení z krabice..

Ďalšou skvelou vlastnosťou tohto doplnku je jeho flexibilita. Ak viete, čo robíte, môžete ľahko pridať ďalšie moduly. V skutočnosti sme do našej témy Total WordPress pridali tony vlastných prvkov tvorcov pomocou nástroja WPBakery Page Builder, ako sú ikony, míľniky, mriežky typov príspevkov a ďalšie. Alebo môžete použiť jedno zo stoviek prémiových rozšírení na pridanie akýchkoľvek funkcií, ktoré by ste chceli alebo potrebujete.

2. Elementor (zadarmo)

Domovská stránka Elementor Live Page Builder

Info & DownloadView The Demo

Elementor Live Page Builder je editor front-endov s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý umožňuje vytváranie a presúvanie stránok na vyššiu úroveň. V skutočnosti to bol prvý bezplatný tvorca stránok s plnými funkciami dizajnu, jedinečné a super priateľské rozhranie a rýchle a bez oneskorenia reagujúce rozhranie, ktoré je stále oveľa rýchlejšie ako konkurencia. Tento pokročilý nástroj na vytváranie aktívnych stránok drag and drop vám poskytuje okamžité výsledky, takže nemusíte čakať, kým sa zmeny prejavia. Najprv sa to môže zdať zanedbateľné, ale tieto prírastkové zmeny sa sčítajú a nebude trvať dlho, kým vám Elementor ušetrí hodiny na budovaní stránky..

Elementor je možné použiť s ľubovoľnou témou a na akomkoľvek type stránky, takže choďte do mesta na svojej domovskej stránke, na predajných stránkach, na blogových príspevkoch a ďalších. Intuitívne možnosti rozloženia elementu vám umožňujú jednoducho meniť všetko od šírky a výšky sekcie, po polohu stĺpca a obsahu, ako aj nastavenie odsadenia a okrajov.

Od uvedenia na trh bolo vydaných veľa vydaní a aktualizácií. Najviac sa inšpirovali požiadavkami používateľov. Jedným z hlavných vydaní bola Knižnica šablón, ktorá obsahovala možnosť ukladať stránky a oddiely ako šablóny a používať jednu z mnohých vopred navrhnutých a krásne vytvorených šablón, pridaných na stránku jedným kliknutím. Ďalším hlavným vydaním bolo mobilné úpravy, prvá sada nástrojov, ktorá prispôsobila ľubovoľnú stránku a urobila ju tak citlivou a krásnou na akomkoľvek zariadení. Toto je prvýkrát, kedy návrhári môžu otočiť stránku tak, aby úplne reagovala bez kódovania. Mobile Editing nikdy predtým nemal schopnosti, ako je možnosť nastavovania rôznych veľkostí na zariadenie, schopnosť meniť poradie stĺpcov na zariadenie, takže získate kontrolu nad mobilným rozložením, možnosť nastaviť rôzne výplne, okraje a zarovnania na zariadenie a mnoho ďalších jedinečných funkcií..

Ďalšou skvelou vlastnosťou produktu Elementor je, že všetky vaše miniaplikácie a doplnky tretích strán sú pre vás k dispozícii automaticky na presúvanie na svoje stránky. Okrem toho prichádza Elementor s množstvom prispôsobiteľných miniaplikácií, 400 jedinečných ikon a viac ako 600 Písma Google.

Najlepšia časť? Je to zadarmo! A je to pravdepodobne najlepší bezplatný tvorca stránok na webe.

3. Tvorca stránok WP (zadarmo)

Tvorca stránok WP od spoločnosti Themeum

WP Page Builder je jednoduchá možnosť vytvorenia vlastných stránok. Tvorca drag and drop je rovnako jednoduchý ako kliknutie na tlačidlo – doslova. Stačí si vybrať modul, ktorý chcete pridať, upraviť možnosti, zmeniť veľkosť kliknutím a potiahnutím alebo presunutím myšou zmeniť poradie prvkov na stránke..

v súčasnosti WP Page Builder obsahuje viac ako 60 blokov stránky, z ktorých si môžete vybrať. Vďaka možnostiam akordeónov, upozornení, ikon, boxov funkcií, cenových tabuliek, videa, vznášania obrázkov a ďalších položiek nič nevytvoríte! Doplnok tiež podporuje až 6 stĺpcov, všetky plne reagujúce a pripravené pre mobilné zariadenia. Keď vytvoríte rozloženie, ktoré máte radi, môžete ho uložiť do svojej knižnice na opätovné použitie, alebo pomocou vopred navrhnutého bloku zrýchliť tvorbu webových stránok. Ak máte radi doplnok, môžete ho upgradovať na prémiu, aby ste dostali podporu, aktualizácie a úžasné balíčky rozloženia.

4. Beaver Builder (99 dolárov)

beaver_builder

Info & DownloadView The Demo

Doplnok Beaver Builder je prémiový tvorca stránok s drag and drop, ale môžete tiež získať jednoduchú verziu tak, že prejdete na plugins panel na hlavnom paneli WordPress. Doplnok sa dodáva aj s témou, ak sa rozhodnete pre jeden z prémiových plánov a niektoré plány vám dokonca poskytnú viacstránkové možnosti.

Dôvod, prečo je to jeden z najlepších doplnkov na tvorbu stránok drag and drop, je ten, že mnoho tém už prichádza s tvorcami stránok, ale zmeny vo vašej téme uzamknú. Čo sa stane, ak budete chcieť zmeniť tému? Beaver Builder je doplnok tretej strany, takže nezablokuje vaše zmeny týkajúce sa konkrétneho motívu alebo dizajnu. Vždy môžete veci zmeniť bez toho, aby ste museli začať s počiatočnými návrhmi.

Čo môže BeaverBuilder urobiť? Veľa! Doplnok je dodávaný s 20 a viac prvkami stránky (vrátane textu, nadpisov, oddeľovačov, obrázkov, galérií, videí, ikon, posúvačov obsahu, kontaktných formulárov, sociálnych odkazov, posudkov, produktov, máp, posledných príspevkov, výzvy na akciu, tlačidiel a ďalších) ktoré môžete vložiť, pretiahnuť a umiestniť na svoje miesto a upravovať všetko pomocou niekoľkých kliknutí myšou. Môžete tiež presunúť myšou všetky miniaplikácie, ktoré ste povolili, aby ste pre svoje stránky vytvorili vlastné bočné panely (vynikajúca možnosť, pretože na svojej stránke obchodu môžete oproti svojmu blogu zobraziť rôzne widgety).

Jo, a je tiež kompatibilný s WooCommerce. To znamená, že môžete vytvárať ohromujúce stránky v obchode, ktoré sú rovnako úžasné ako vaše podnikanie. Môžete presúvať najnovšie produkty, najnovšie recenzie, položky na predaj, všetky vaše miniaplikácie WooCommerce a ďalšie.

Beaver Builder tiež úplne dobre reaguje na všetky vaše zariadenia, možno ho rozšíriť o API pre vlastné moduly (takže môžete pridať špeciálne prvky stránky, ako sú reštaurácie, profily zamestnancov, výpisy z majetku alebo čokoľvek iné) a doplnok je preklad pripravený. Čo ti bráni? Zamierte na demo a vyskúšajte si BeaverBuilder naživo – získajte kópiu pre svoj web WordPress ešte dnes!

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si podrobnú recenziu doplnku Beaver Builder a nezabudnite, že tento doplnok dokonca uloží vaše zmeny, ak sa rozhodnete prestať Beaver Builder používať. U niektorých doplnkov na tvorbu stránok to tak nie je vždy.

5. Elegantné témy Divi Builder (89 USD)

Elegantné témy Divi Builder

Info & DownloadView The Demo

Elegant Themes Divi Builder ponúka nekonečné možnosti vytvárania neuveriteľných návrhov stránok. V tomto intuitívnom staviteľovi jednoducho ukladáte riadky stĺpcov a pridávate ľubovoľný počet prvkov. Divi Builder je dodávaný s viac ako 40 vstavanými modulmi vrátane jazdcov, počítadiel a tlačidiel. Každý modul obsahuje veľa možností prispôsobenia vrátane vlastnej karty CSS, ak potrebujete pridať svoj vlastný kód.

Doplnok Divi Builder je súčasťou ročného členstva Elegant Themes. Za 89 dolárov získate prístup ku všetkým ich doplnkom a motívom – vrátane najpredávanejšej témy Divi.

6. Tvorca stránok od spoločnosti SiteOrigin (zadarmo)

Tvorca stránok spoločnosti SiteOrigin

Doplnok Page Builder je úplne bezplatná možnosť, ktorá obsahuje widgety WordPress, ktoré vám pomôžu pri vytváraní a úprave responzívnych návrhov stránok. Keďže doplnok používa widgety, pre začiatočníkov je ľahké sa ho naučiť. Okrem toho nerobí veľa pre zmenu rozhrania vášho dashboardu WordPress.

Živé úpravy sú skvelé pre okamžité zobrazenie vašich zmien a karta histórie funguje dobre na posúvanie späť a zobrazenie všetkých vašich zmien. Ak urobíte chybu, stačí sa vrátiť a urobiť to znova.

7. Editor obsahu MotoPress (29 dolárov)

Info & DownloadView The Demo

Editor obsahu MotoPress je doplnok WordPress pre tvorbu stránok, ktorý vám umožní vytvárať, upravovať a prispôsobovať vaše príspevky a stránky WordPress. Je to prémiový doplnok, ale s demom si môžete vždy zahrať, ak si nie ste istí, ako ihneď zaplatiť. Tento doplnok úplne nahradí predvolený editor WordPress, aby sa predvolený nedostal do prekážky pri presúvaní všetkých komponentov..

Tento šikovný doplnok je editor obsahu a stránky, ktorý sa integruje do väčšiny tém WordPress a pri inštalácii nahrádza predvolený editor WordPress. Získate tak väčšiu kontrolu nad vzhľadom a dojmom vašich príspevkov a stránok. Nezabudnite, že MotoPress dokáže prispôsobiť obsah, ktorý vytvoríte, iba ak používate doplnok (to znamená, že obsah, ktorý ste pridali pred inštaláciou doplnku, nemožno upravovať pomocou MotoPress a namiesto toho musíte použiť predvolený editor WordPress)..

MotoPress obsahuje množstvo vynikajúcich prvkov stránky (ako sú tlačidlá, tabuľky, medzery, textové polia a ďalšie), ktoré môžete použiť na vytvorenie vlastných rozvrhnutí. Väčšina prvkov obsahuje ďalšie možnosti pre okraje, zarovnanie, odkazy, farbu, veľkosť a dokonca aj vlastné názvy tried (pre vývojárov tam). Ak chcete pridať prvok, jednoducho ho presuňte z panela editora na miesto. Potom kliknite na prvok a urobte ďalšie vylepšenia. Tento úžasný front-end editor vám uľahčí vytváranie webových stránok a úpravu obsahu.

Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí responzívny dizajn, vlastné typy príspevkov, kompatibilita s WPML a rozšírenie prostredníctvom krátkych kódov. Navyše doplnok obsahuje pravidelné aktualizácie a plnú podporu od autora doplnku, takže si môžete byť istí, že vždy dokonale funguje.

8. Builder Themify (zadarmo)

Themify Builder Lite

Aplikácia Themify Builder vám poskytuje editor backend aj frontend, takže si môžete zvoliť, kam chcete svoje úpravy upraviť. Tento doplnok funguje s akoukoľvek témou a ponúka množstvo možností na vytvorenie dokonalých stránok pre váš web. V editore môžete ľahko duplikovať moduly a riadky a ľahko importovať alebo exportovať rozloženie Themify.

Prémiová verzia doplnku je 39 dolárov a ponúka ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad viac ako 60 preddefinovaných rozložení a desiatky animačných efektov..

9. Nimble Page Builder (zadarmo)

Stiahnite si Nimble Page Builder

Doplnok Nimble Page Builder ponúka bezplatné funkcie drag and drop s výkonným rozložením a plne responzívnym dizajnom, aby si ľudia mohli prezerať vaše webové stránky na rôznych zariadeniach. Môžete tiež pohodlne pridať prvky, ako sú stĺpce, obrázky, kontaktné formuláre, efekty paralaxy, tweety a ďalšie.

Veľmi sa mi páči skutočnosť, že na ľubovoľnú stránku v editore WordPress môžete pridať widgety. Jednoducho pretiahnite ktorúkoľvek štandardnú miniaplikáciu do editora stránky a ihneď môžete začať s úpravami.

10. Tvorca stránok so živým skladateľom (zadarmo)

Nástroj na tvorbu živých skladateľov

Live Composer je prémiový doplnok WordPress pre tvorcov front-end obsahu, ktorý teraz bude zadarmo! Pomocou tohto doplnku môžete rýchlo vytvárať vlastné rozloženia obsahu na prednej časti témy – čo znamená, že svoj obsah uvidíte počas jeho vytvárania!

K dispozícii je veľa tvorcov stránok, ktorí používajú iba editor WordPress na vytváranie rozloženia príspevkov alebo stránok. Aj keď je to stále veľmi jednoduchý spôsob, ako vytvoriť svoj web vložením blokov obsahu, nebolo by to jednoduchšie, keby ste videli svoj skutočný obsah hneď po jeho pridaní? S Live Composer môžete. Stačí nainštalovať doplnok na svoju stránku WordPress a začať stavať na klientskom rozhraní!

Live Composer sa dodáva s viac ako 30 modulmi, pomocou ktorých môžete vytvoriť rozloženie stránky. S možnosťami pre posledné príspevky, obrázky, položky portfólia, produkty WooCommerce, komentáre, miniatúry, widgety, posúvače a ešte oveľa viac môžete vytvoriť takmer ľubovoľné rozloženie, ktoré chcete alebo potrebujete. Navyše, pretože pri vytváraní stránok vidíte, čo vytvárate, čo znamená menej obnovenia stránky a viac času.

Medzi ďalšie funkcie doplnkov patria citlivé možnosti, veľa možností modulov (t. J. Farby, písma, orámovanie, pozadie atď.), Podpora šablón, ovládacie prvky prístupu (takže k skladateľovi majú prístup iba používatelia, ktorých vyberiete) a ďalšie. Navyše sú k dispozícii aj interaktívne návody, vďaka ktorým môžete získať čo najrýchlejší vzhľad doplnku a začať s budovaním vlastného rozloženia príspevkov a stránok ešte dnes..

11. FormCraft Drag and Drop Form Builder (zadarmo)

FormCraft - Tvorca formulárov pre WordPress

Toto nie je úplne úplný nástroj na tvorbu stránok, ale umožňuje vám vytvárať formuláre pomocou editora drag and drop. FormCraft vám umožňuje rýchlo zostaviť ohromujúci formulár a dokonca môžete ľahko spravovať odovzdané dokumenty. Zahrnuté sú aj vyskakovacie a vložené formuláre. Mal by som tiež spomenúť, že tvorca doplnkov obsahuje niekoľko návodov, ktoré vám pomôžu začať.

Ak však chcete získať viac funkcií, vyskúšajte prémiovú verziu doplnku – dokáže oveľa viac, ako jeho bezplatný náprotivok. Viac informácií o doplnku FormCraft Drag & Drop Form Builder nájdete tu.

12. Tvorca prospešného architekta (67 USD)

Tvorba prospešného architekta obsahu

Info & DownloadView The Demo

Thrive Content Builder je intuitívny editor front-end, ktorý vám umožňuje rýchlo a ľahko upravovať vaše webové stránky WordPress. Tvorcovia tohto doplnku sú na misii, aby upravili WYSIWYG (čo vidíte, čo získate) na ďalšiu úroveň. Funguje na základnom, ale pohodlnom a intuitívnom princípe click-to-edit. Ak chcete upraviť prvok, jednoducho naň kliknete a začnete upravovať.

Okrem intuitívnej front-end editácie, Thrive Content Builder tiež prichádza s množstvom ďalších skvelých funkcií, ako sú tlačidlá výzvy na akciu (CTA), referenčný prvok a responzívne cenové tabuľky.

Sendvič tvorca stránky 13. (zadarmo)

Sendvičovač stránok - Tvorca front-end stránok

Page Builder Sandwich je ďalší editor front-endov, ktorý sa jednoducho používa. Autori sa pýšia tým, že vytvorili front-up editáciu. Stačí kliknúť na obsah, ktorý chcete upraviť, a začať písať. Skvelá vlastnosť tohto doplnku je jeho rozsiahla globálna databáza mapovania krátkych kódov. Z tejto databázy môžete ľahko pristupovať k krátkym kódom zo stoviek populárnych doplnkov, ako sú Jetpack, WooCommerce a bbPress. Ak chcete do nástroja na tvorbu videí pridať videá, môžete jednoducho vložiť adresu URL alebo kód na vloženie a máte hotovo.

Zatiaľ čo verzia Lite je zadarmo, môžete prejsť na verziu Prémiová verzia za 39 dolárov. To ponúka množstvo ďalších funkcií, ako sú vylepšené ovládacie prvky mapovania krátkych kódov a prvok karuselového posúvača.

14. Frontend Builder (57 dolárov)

Domovská stránka aplikácie Frontend Builder

Info & DownloadView The Demo

Frontend Builder je ďalšou skvelou možnosťou, ak uprednostňujete úpravy z frontendu. S týmto tvorcom vytvoríte stránku na zadnom konci a potom aktivujete staviteľ pre túto stránku. Potom prejdete na klientske rozhranie a odtiaľ vytvoríte obsah svojej stránky.

Vytvorte rozloženie stránky pridaním riadkov a ich rozdelením do viacerých stĺpcov. Potom môžete drag and drop a editovať požadované prvky stránky pre dokončenie návrhu. Prvky vrátane nadpisov, tlačidiel, formulárov a ponúk sú všetky prispôsobiteľné v hlavnom rozhraní.

15. Tvorca rohových stránok (39 dolárov)

Stránka s ukážkou nástroja Cornerstone Page Builder

Info & DownloadView The Demo

Cornerstone Page Builder je editor front-end, ktorý je možné použiť pre stránky aj príspevky. Tento neprehľadný a intuitívny tvorca vám umožní rýchlo a ľahko prispôsobiť váš obsah bez toho, aby ste museli prepínať medzi obrazovkami. Jeden elegantný rys tohto pluginu je Režim kostry ktorá vám umožňuje vizualizovať štruktúru stránky (alebo kostru) kliknutím na tlačidlo. Základným kameňom je tiež neustále aktualizovaná knižnica prvkov, šablón a nástrojov tretích strán.

16. King Composer (zadarmo)

KingComposer - bezplatný tvorca stránok Drag and Drop

Bezplatná verzia programu King Composer ponúka citlivý editor back-endu typu drag and drop. V tomto intuitívnom používateľskom rozhraní môžete vytvárať a organizovať svoj obsah pridaním riadkov, stĺpcov a prvkov. Jednou z vynikajúcich funkcií, ktorá odlišuje tohto tvorcu od väčšiny konkurencie, je skutočnosť, že stránky vytvorené pomocou programu King Composer zostanú nedotknuté, aj keď deaktivujete alebo odstránite doplnok..

Ak dávate prednosť práci z editora front-end, môžete upgradovať na King Composer Pro za 29 dolárov a získať tak schopnosť vytvárať stránky z front-end alebo front-end.

17. Brix Builder (zadarmo)

Brix: Tvorca stránky WordPress

Brix Builder je drag and drop builder, ktorý vám dáva plnú kontrolu nad všetkými detailmi návrhu vašej stránky. Jeho pokročilý mriežkový systém a intuitívne rozhranie vám umožňujú vytvárať úžasné výsledky. Aplikácia Brix Builder bola navrhnutá tak, aby bola modulárna a prispôsobiteľná tak, aby sa mohla bez problémov predĺžiť v priebehu času.

Tento doplnok je dodávaný so 16 modulmi alebo stavebnými blokmi, od základného textu a obrázkov po pokročilejšie funkcie, ako sú moduly progres a počítadlá. Zahŕňa tiež knižnicu Font Awesome, vstavané farebné palety a vstupné efekty na ovládanie vzhľadu prvkov pri posúvaní..

18. Brizy Page Builder (zadarmo)

Brizy Page Builder

Brizy je tvorca front-end stránok s neuveriteľnými možnosťami, najmä pre bezplatný doplnok. Namiesto toho, aby ste nútili pracovať na publikovaných stránkach, roztrieštite svoj obsah. Takto môžete upravovať svoje stránky od klientskeho rozhrania, ale nebudú publikované, kým nebudete pripravení na uvedenie do prevádzky. Ďalšou skvelou funkciou Brizy je, že existuje viac ako 150 vopred vyrobených blokov – takže môžete rýchlo navrhnúť svoje stránky v priebehu niekoľkých minút!

19. Tvorca tučných stránok (zadarmo)

Nástroj na tvorbu tučných stránok

Tvorca tučných strán je nástroj na vytváranie a presúvanie stránok navrhnutý tak, aby skvele fungoval s predvolenými témami WordPress 2016 a 2017. Je to rýchly, ľahký a bezplatný spôsob, ako vytvoriť lepšiu výklenok, počínajúc jednou z týchto bezplatných základných tém.

Intuitívne rozhranie doplnku je vhodné na vytváranie väčšiny typov stránok. Podporuje mnoho typov prvkov vrátane videa, murovacích mriežok, obrázkov a formátovaného textu. Podporuje tiež knižnicu ikon Awesome Font, takže si môžete ľahko prispôsobiť svoje stránky pomocou ktorejkoľvek ikony.

20. Základný kameň a balík konečných prvkov

Tvorca rohových kameňov

Info & DownloadView The Demo

Od tvorcov X Theme je Cornerstone vynikajúcim doplnkom na tvorbu stránok, ktorý prináša stavebné prvky svojej hlavnej témy vo forme doplnku WordPress. Základný kameň je frontendový tvorca stránok s možnosťami pre vlastné príspevky a stránky. Pridajte tlačidlá, blokujte úvodzovky, mapy, panely zručností, jazdce, karty, cenové tabuľky a ďalšie.

Ale je to ešte lepšie, keď sa skombinuje s rozšírením o Cornerstone, ako napríklad Essential Addons for Cornerstone.

Doplnok predstavuje celý rad nových prvkov, najmä úplne novú funkciu posúvača karuselu. Tieto karusely môžete naplniť rôznymi druhmi obsahu – obrázkami, logami, posudkami, členmi tímu, blogovými príspevkami a dokonca aj produktmi WooCommerce. Každý karusel ponúka aj množstvo možností prispôsobenia, s výberom štýlov, rozložení, veľkostí a tlačidiel rolovania. Môžete tiež vytvoriť vlastnú farebnú schému a nahrať pre ňu vlastný obrázok na pozadí, čím získate platformu na predvádzanie svojej kreatívnej atmosféry.

Medzi ďalšie moduly patrí obrazová mriežka Instagramu a moje obľúbené interaktívne propagačné akcie.

21. Tvorca stránok WordPress od spoločnosti AZEXO

Tvorca stránok WordPress od spoločnosti AZEXO

Tvorca stránok WordPress od spoločnosti AZEXO je výsledkom početných pokusov a chýb počas vývoja tém WordPress pre tím Themeforest tímom AZEXO. Preskúmali takmer všetkých tvorcov stránok dostupných na trhu a pripravených na integráciu s témami WordPress od tretích strán.

Hľadali ideálneho staviteľa pre používateľov a vývojárov s ohľadom na nasledujúce podmienky:

 1. 100% nástroj na tvorbu front-endov s minimálnymi možnými vyskakovacími dialógovými oknami – takže každú zmenu stránky musíte iniciovať ľavým alebo pravým tlačidlom myši priamo nad objektom.
 2. Front-end CSS / HTML / JS Builder musí zaručiť, že nebudú brániť fungovaniu stránky – nulové konflikty CSS a JS pre všetky možné prostredia.
 3. Vytváranie stránok s hotovými sekciami, aby užívateľ mohol vytvárať stránky s maximálnou možnou rýchlosťou.
 4. Plná kontrola front-end pre takmer všetky štýly CSS každej značky HTML – ak ju užívateľ potrebuje.
 5. Výkon front-end Builder – nie viac ako 500 milisekúnd pre každú akciu, a to aj na veľkej stránke.
 6. Nie je možné rozbiť stránku nedbanlivými činnosťami – napríklad drag and drop.
 7. Minimum, ako je to možné, špeciálne atribúty a triedy, ktoré sú potrebné na fungovanie rozhrania Front-end Builder.
 8. Každá sekcia / prvok / blok – implementovaná prostredníctvom čistého HTML bez generovania PHP (jedno miesto pre zdrojový kód) – pre čo najjednoduchší vývoj a prispôsobenie sekcie / prvku / bloku
 9. Tvorca stránok nesmie pridávať žiadne nové značky, atribúty, triedy pre svoje interné účely – iba pomáha používateľovi zmeniť HTML, ktoré vytvoril vývojár.

Pretože AZEXO nemohla nájsť produkt, ktorý by súčasne spĺňal všetky tieto podmienky, rozhodli sa vytvoriť nový nástroj WordPress Page Builder, ktorý sa použije v ich témach. Rozhodli sa nevytvoriť front-end editor štýlov CSS, namiesto toho však vytvorili nástroj na tvorbu stránky kompatibilný s veľmi dobrým dostupným riešením na trhu pre túto úlohu – žltá ceruzka..

Po tom, ako vývojári integrovali tento tvorca stránok do procesu vývoja tém WordPress, boli schopní zvýšiť svoju rýchlosť o približne 20 – 30%. Nikdy tiež netrávia časom konfliktov CSS / JS a teraz dokážu zlúčiť nové témy do jednej knižnice sekcií / prvkov / blokov, ktorú je možné navzájom kombinovať.

22. Gutenberg (zadarmo)

Gutenberg WordPress Editor

Zabudované do WordPress 5.0 Gutenberg je voľba pre novšie weby, ktoré hľadajú jednoduchý editor obsahu. Pravdepodobne by som to nenazval tvorcom stránky, ale obsahuje veľa možností na vytváranie príspevkov alebo jednoduché rozloženie stránky. Hoci Gutenberg nie je zďaleka tak bohatý na funkcie ako vyššie uvedené možnosti, ponúka používateľom bloky pre odseky, nadpisy, kód, médiá, komentáre, zoznamy atď..

Uzatvorenie najlepších doplnkov WordPress pre tvorbu drag and drop stránok

Každý by mal používať pluginy WordPress pre tvorbu stránok typu drag and drop, pretože zlepšujú vašu produktivitu a dlhodobo vám šetria peniaze. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa týchto doplnkov, vynechajte riadok v sekcii komentárov nižšie.