Zadarmo a slávnostné zdroje pre váš blog WordPress

Je nedeľný zábavný deň (ako aj prvá noc Chanuka pre niektorých z vás) a máme pre vás nejaké úžasné dobroty! Na oslavu sviatku WordPress sme sa chceli podeliť o niektoré z našich obľúbených bezplatných dovolenkových zdrojov, ktoré môžete použiť na zvýšenie slávnosti vášho webu. Pokladňa freebies nižšie a urvat pár, aby svojich čitateľov a sledovateľov do prázdninového ducha!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow!

Na vašom blogu WordPress nič nehovorí „sviatočné obdobie“, napríklad padajúci sneh! Existuje veľa spôsobov, ako pridať sneh na svoje stránky, ale rád by som veci udržal jednoduchý, takže tu sú najjednoduchšie spôsoby, ako pridať sneh na svoje stránky pomocou doplnkov (samozrejme)!

Dovolenka v snehu Jetpack

Dovolenka-fandiť-zadarmo

Áno, mega-plugin Jetpack v skutočnosti už má zabudovaný sneh. Ak už máte nainštalovaný Jetpack, stačí sa prihlásiť do inštalácie WordPress, kliknite na Nastavenia> Všeobecné a začiarknite políčko „Zobraziť padajúci sneh na mojom blogu do 4. januára“. To je všetko! A navyše má za to, že sa po primeranom čase odstráni.

jetpack-rekreačné snehu

Jetpack Holiday Snow môžete tiež ukladať pomocou bezplatného doplnku Snow Opt-in. Tento malý doplnok pridáva malú ikonu snehových vločiek, na ktorú musia používatelia kliknúť, aby sa mohli prihlásiť na sneh na dovolenke (pretože buďme úprimní, niektorí ľudia sa škrabú a nechcú vidieť sneh na každej stránke svojho blogu).

Získajte JetPack

WP Super Snow

Doplnok WordPress WP Super Snow zadarmo

Chcete, aby sa vaše príspevky dostali do snehu? Vyskúšajte bezplatný doplnok WP Super Snow WordPress. Čo robí tento doplnok lepším ako ostatné? Všetky skvelé možnosti! Pomocou priloženého virtuálneho snežného dúchadla môžete nastaviť vlastné premenné pre svoj snehový kontajner (môžete zacieľovať na celé telo, alebo len na svoju hlavičku alebo iný prvok stránky), z-index (z-index možno použiť na vytvorenie snehových vločiek pred alebo za akýmkoľvek prvkom stránky – najvyšší z-index sa zobrazuje na vrchu) a dokonca aj obrázky (áno – pre svoje snehové vločky môžete pridať akýkoľvek obrázok). V sekcii Prognóza / Stav môžete určiť, ktoré stránky zobrazujú váš sneh a či chcete, aby sa zobrazoval na mobilných zariadeniach.

Získajte WP Super Snow

3… 2… 1… Dovolenka!

Jedným zo spôsobov, ako udržať svoje vzrušenie pod kontrolou, je sledovať zostávajúce dni do veľkého dňa! A tieto doplnky bez použitia rúk predstavujú jednoduché spôsoby, ako pridať odpočítavacie zariadenia na sviatky, oslavy alebo čokoľvek iné. Pozrieť sa!

POWr Dovolenka Odpočítavanie

Doplnok WordPress zadarmo na odpočítavanie dovolenky

Pomocou POWr Holiday Countdown vytvorte na svojom webe prispôsobený časovač odpočítavania. Najlepšia časť o tomto doplnku? Dodáva sa s vstavanou podporou pre preklady! Odpočítavanie navyše prináša ďalšie možnosti pre pozadie, farby a písma.

Získajte odpočítavanie POWr

Vianočný odpočítavací widget

Doplnok WordPress pre odpočítavanie zadarmo

Vianočný odpočítavací widget je roztomilý malý doplnok, ktorý na váš web pridá widget na odpočítavanie Santa Clausa. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať ho do oblasti miniaplikácií. Počítadlo sa po Vianociach automaticky vynuluje a každý rok začne odpočítavanie.

Získajte vianočný odpočítavací widget

Zdielať lásku

Dajte svojim čitateľom vedieť, ako si ich vážite kartou! Nasledujúce bezplatné doplnky uľahčujú pridávanie vyskakovacích správ pre vašich čitateľov. Pridajte farby, text a párne obrázky!

Karta DW PopUp

dw-popup-card

Doplnok DW PopUp uľahčuje pridanie vlastnej karty pre vašich čitateľov. Stačí povoliť doplnok, pridať text karty a vybrať svoje nastavenia. Tento doplnok obsahuje možnosti pre efekt snehu, veľkosť písma, farby a ďalšie. Je to zábavný a jednoduchý spôsob, ako vysloviť poďakovanie alebo zdieľať zľavu z dovolenky.

Získajte kartu DW PopUp

Správa z dovolenky

Doplnok WordPress pre prázdninové správy

Ak chcete na svoje webové stránky pridať kontextovú správu o sviatkoch, môžete vyskúšať aj bezplatný doplnok Holiday Message. Tento skvelý doplnok ha možnosti pre pridávanie grafiky, počítadlo, vlastné správy a farby. Je to zábavný spôsob, ako zdieľať správy a fandiť celú zimu!

Získajte správu o dovolenke

Ďalšie zábavné vianočné doplnky pre vaše stránky

Chcete naozaj ísť na míľu navyše? Vyskúšajte tieto zábavné vianočné doplnky, ktoré zvýšia vašu dovolenku z radosti na ďalšiu úroveň.

Vianočná hudba

Vianoce-music

Podeľte sa o svoju radostnú náladu pridaním slávnostných melódií na svoj web. Bezplatný doplnok Christmas Music bude hrať Jingle Bells na vašom webe. Budete mať možnosť prehrávať hudbu na všetkých stránkach alebo iba na konkrétnej stránke, príspevku alebo prispôsobenom type príspevku.

Získajte vianočnú hudbu

Náhodný vianočný fakt Widget

Náhodný Widget vianočných faktov

Las plugin, ktorý sme chceli zdieľať, je Náhodný vianočný fakt Widget. Skutočne to neslúži ničomu inému, ako zdieľať radosť so svojimi čitateľmi. Miniaplikácia náhodne zobrazuje vašim čitateľom jedno zo 40 vianočných faktov (napríklad ste vedeli, že Rudolf bol vytvorený obchodným domom Montgomery Ward na propagáciu 30. rokov – dobre to teraz máte).

Získajte náhodný vianočný fakt Widget

Zabalenie

To je pre dnešok! Dúfajme, že v tejto sviatočnej sezóne vyskúšate jednu z našich obľúbených obľúbených položiek a pridáte na svoj web niečo navyše. A ak máte nejaké ďalšie bezplatné nástroje alebo zdroje dovolenky pre WordPress, zdieľajte ich s nami v komentároch nižšie! Radi by sme sa o nich dozvedeli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me