Zbierka bezplatných a prémiových responzívnych tém WordPress

Citlivé WordPress Témy

Téma responzívneho WordPress je téma, ktorá bola navrhnutá tak, aby sa dizajn prispôsobil rôznym veľkostiam obrazovky. Ide o to, že ak si osoba pozrie tému na veľkom monitore a potom na malom mobilnom zariadení, ako je napríklad telefón, upraví sa podľa toho a poskytne používateľovi oveľa lepší zážitok. Ak váš web v predvolenom nastavení nereaguje a vy sa naň pozriete na malej veľkosti obrazovky, vykreslí sa celý web, čo vo väčšine prípadov sťažuje navigáciu, pretože nebol vytvorený s ohľadom na také malé rozmery. Citlivé rozloženie vo väčšine prípadov poskytuje rozloženie, ktoré je úplne odlišné od jeho partnera v plnej veľkosti, ale je optimalizované pre vaše menšie zariadenie. Patria sem veci, ako napríklad poskytnutie rozbaľovacej alternatívy pre menu, dotykové ovládače obrázkov a karusely, menšie mriežky, takže obsah je vnorený lepšie, menej „neporiadok“ a samozrejme optimalizácia na základe konkrétnych zariadení (ako sú vylepšenia iPadu)..

Osobne som začal vytvárať niektoré responzívne webové stránky a témy, a hoci to môže byť veľa práce navyše, aby som reagoval, výplaty sa zvyčajne oplatia. Nižšie je uvedený zoznam bezplatných a prémiových tém WordPress, ktoré obsahujú responzívne rozloženia, ktoré sú podľa mňa celkom v pohode. Samozrejme tam sú tony viac, ale chcel som sa s vami podeliť o niektoré z tých, ktoré som vytvoril / našiel. Medzi prémiové patrí samozrejme aj môj pridružený odkaz, takže ak si ich kúpite (ďakujem), urobím si províziu – ale boli vybrané na základe mojich osobných preferencií z hľadiska dizajnu / rozloženia a tiež na základe spätnej väzby od súčasných kupujúcich. Pokiaľ ide o témy zdarma, neskúšal som ich všetky a tie, ktoré som v skutočnosti netestoval, a zaradil som ich preto, že sa mi veľmi páčilo, ako to vyzeralo a vyzerali legitímne.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu

Celkom viacúčelové téma WordPress pre Infoprenuers

Celkom je naša najpredávanejšia téma WordPress na WPExplorer. Je to viacúčelová téma s plnou podporou doplnku Visual Composer pre drag and drop a obsahuje veľa zabudovaných nastavení prispôsobovača a panela tém na vytvorenie takmer akejkoľvek stránky, ktorú potrebujete / chcete! Téma tiež plne podporuje WooCommerce, takže si môžete vytvoriť svoj online obchod. Tiež dobre reaguje na vzhľad všetkých prehliadačov.

2. Noir

noir reagujúce-WordPress-theme

Noir je prémiová téma blogov a elektronického obchodu WordPress, ktorá je ideálna pre akýkoľvek blog. Má veľmi čistý a moderný dizajn, ktorý tiež dobre reaguje. Navyše, ak chcete spolu so svojím blogom nastaviť obchod, aby ste predali svoje vlastné výrobky alebo pridružené produkty, môžete prostredníctvom integrácie WooCommerce!

3. Dnes (zadarmo)

Dnes-WordPress-theme

Dnešná téma WordPress je bezplatná téma od WPExplorer, ktorá je ideálna pre akýkoľvek druh blogu a je plne responzívna. Téma obsahuje domovskú stránku s odporúčaným príspevkom spolu s 2 stĺpcovou mriežkou vašich najnovších príspevkov. Dizajn je veľmi hladký a minimálny a ideálny pre akýkoľvek druh blogu. Zahŕňa tiež možnosti v Prispôsobiteľovi pre vaše sociálne odkazy v hlavičke, veľkosti obrázkov, stĺpce, rozloženia a ďalšie.

4. Dvadsať 11 (zadarmo)

Téma WordPress Twenty jedenásť

Samozrejme by som začal veci s predvolenou témou Twenty 11. Tím WordPress.org odviedol s touto témou vynikajúcu prácu, pretože si ju udržal skutočne jednoduchú, ale zároveň výkonnú a ľahko použiteľnú. Je to samozrejme ideálna téma pre začiatočníkov a je plne responzívna, takže vždy vyzerá skvele.

5. Prispôsobiť (zadarmo)

Prispôsobte tému WordPress

Adapt je moja prvá bezplatná responzívna téma WordPress. Bol vytvorený ideálne pre obchodné a portfóliové webové stránky, ale obsahuje aj úplnú šablónu blogu a dá sa ľahko prispôsobiť pre akýkoľvek typ stránky, ktorú chcete. Zahŕňa úžasné portfólio FlexSlider, portfólio s možnosťou filtrovania rýchlych pieskov, niektoré skvelé kódy, okrem mnohých ďalších funkcií a samozrejme, že je to 100% bezplatný GPL..

6. BonPress (zadarmo)

BonPress Téma WordPress

BonPress je bezplatná responzívna téma WordPress vytvorená spoločnosťou WPZoom. Táto téma je najlepšia pre blogerov a má veľmi čistý a elegantný dizajn so zabudovanou podporou formátu post.

7. Vývoj

Evolution WordPress Téma

Evolution je prvá prémiová responzívna téma WordPress, ktorú vytvoril úžasný ľud v kategórii Elegant Themes. Téma má veľmi minimálny dizajn, ktorý je ideálny na vytvorenie neporiadku webových stránok, ako je napríklad fotografické portfólio a samozrejme jeho časť ich členstva, ktorá zahŕňa aj tony a tony ďalších skvelých šablón..

8. Respo (zadarmo)

Respo WordPress Téma

Respo je bezplatná responzívna téma WordPress, ktorú som narazil na druhý deň a bol celkom ohromený. Má veľmi čistý a minimálny dizajn, ktorý je dokonalý pre všetky druhy blogerov, je plne responzívny a je zadarmo.

9. Smart Start

Téma inteligentného spustenia WordPress

Smart Start je obrovský bestseller na tému Themeforest. Táto téma je od svojho vzniku mimoriadne populárna a niet pochýb o tom, prečo. Má veľmi čistý a minimálny dizajn, plne reaguje a je zaseknutý všetkými druhmi dobrot. K dispozícii je tiež iba verzia HTML.

10. Kyslík (zadarmo)

Téma WordPress reagujúca na kyslík

Kyslík je bezplatná responzívna téma, ktorú pôvodne vytvoril alienwp, ale v súčasnosti ju vlastní devpress. Téma je mimoriadne minimálna a ideálna nielen pre blogy, ale aj na zdieľanie fotografií.

11. Modernizovať

Modernizácia je ďalšou veľmi obľúbenou témou na trhu TF. Má veľmi jednoduchý dizajn / rozloženie, ktoré je plne citlivé, ale vďaka čomu je skutočne jedinečný, je vstavaný editor obsahu, ktorý vám umožňuje ľahko nastaviť stránky na vašom webe pomocou drag-and-drop panelu.

12. Citlivý (zadarmo)

Citlivý WordPress Téma

Responzívne je bezplatná téma, ktorá je k dispozícii na WordPress.org. Zaujalo ma to, pretože je veľmi jednoduché, z rýchleho pohľadu kód vyzeral dobre a mohlo by to byť dobré riešenie pre tých, ktorí hľadajú bezplatné riešenie pre svoju firemnú webovú stránku..

13. Uber

Uber je téma ThemeTrust super minimálna. Téma je zameraná na obchodné / portfóliové weby a má úžasnú schopnosť nastaviť odlišné pozadie pre každú stránku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me